logo

г. Киев

Курсы валют
для выставления счетов
Авторизация:
Логин:
Пароль:
Регистрация

Санаторій "Алмаз" — Трускавець

санаторій Алмаз Регион: Трускавець
Город: Трускавець
Адрес: ул. Суховоля, 62

Внимание! Данный объект не содержит раздела с ценами. Все интересующие Вас вопросы Вы можете узнать у ведущего менеджера через контактную форму.

Теннисный корт Ресторан Теннисный корт Тренажер Опорно-двигательный аппарат Сердечно-сосудистая система Урологические заболевания Заболевания нервной системы Заболевания обмена веществ Одноместное размещение Размещение семьи из 2-4 человек Свободный график заездов Конференц-зал Спорт площадка

Санаторій Алмаз це дуже хороший санаторій розташований недалеко від центру курортного міста Трускавець, санаторій спеціалізується на великій кількості різноманітних захворювань та допомагає придбати втрачене здоров'я своїм туристам.

>

Санаторій "Алмаз" розташований у гірській частині курорту Трускавець, за 200 м від міського парку та бювету мінеральних вод.

Санаторій Алмаз розташований в дуже мальовничому місці, де зосереджена велика кількість санаторіїв і не дарма, оскільки цей регіон сприятливо впливає на здоров'я людини і навіть просто перебування в даному регіоні вже трохи покращить стан здоров'я.

Цены в санаторії "Алмаз"

Акции и скидки

Название акции Заезд Скидка для туристов
Оксамитова знижка 5 %
Цена за:  человек человека   номер  номер   Валюта:

1-кімн. економ

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый

1-місний стандарт

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый

2-місний економ

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 4-15 лет на доп. месте (НЕТТО)

2-місний стандарт

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 4-15 лет на доп. месте (НЕТТО)

Дополнительно взимается Туристический сбор в размере 1% от стоимости проживания. Сбор оплачивается гостем при поселении.

Дополнительная информация

У вартість включене: проживання, 3-разове харчування, курс лікування відповідно до призначення лікаря.

проживання, 3-разове харчування, консультація лікаря, діагностика, розширений курс лікування згідно з діагнозом туриста (2 лікувальні процедури на день).

Знижки:

дорослим при розміщенні на додатковому місці, дітям - на основному та додатковому місці.

Потрібні документи:

ваучер, загальногромадянський або закордонний паспорт, санаторно-курортна карта; для дітей: свідоцтво про народження дитини, довідка про щеплення, довідка про епідемоточення.

Якщо, з якихось причин, турист, який бажає отримувати лікування, приїжджає без санаторно-курортної картки, її безкоштовно можна оформити на місці.

Размещение в санаторії "Алмаз"

Санаторій Алмаз складається з двох одинадцяти поверхових з'єднаних переходом корпусів, в обох корпусах санаторію Алмаз цілодобово подається гаряча та холодна вода. Також санаторій має бальнео-озокерито лікарню.

Загальна кількість номерів у санаторії 484. 

Номера в санаторії "Алмаз"

Однокімнатний стандартний номер з усіма зручностями в номері. Кожен номер даної категорії має стандартні меблі, телевізор, невеликий ремонт, холодильник. Всі такі номери з балконами, а загальна площа номера складає 14 квадратних метрів. У таких номерах можна розмістити  дод. місце на розкладачки. Санвузли в номерах стандартні це душ, умивальник та туалет.

Однокімнатний покращений номер з усіма зручностями в номері. Кожен номер даної категорії має стандартні меблі, телевізор, невеликий ремонт, холодильник. Всі такі номери з балконами, а загальна площа номера складає 14 квадратних метрів. У таких номерах можна розмістити  дод. місце на розкладачки. Санвузли в номерах стандартні це душ, умивальник та туалет.

Двокімнатний покращений номер з усіма зручностями в номері. Номер складається зі спальної кімнати та вітальні, кожен номер даної категорії має стандартні меблі, телевізор, невеликий ремонт, холодильник. Всі такі номери з балконами, а загальна площа номера становить 30 квадратних метрів. У таких номерах можна розмістити  дод. місце на дивані, що розкладається. У номерах є нові роздільні санвузли.

Двокімнатний стандартний номер з усіма зручностями в номері. Номер складається зі спальної кімнати та вітальні, кожен номер даної категорії має стандартні меблі, телевізор, невеликий ремонт, холодильник. Всі такі номери з балконами, а загальна площа номера становить 30 квадратних метрів. У таких номерах можна розмістити  дод. місце на дивані, що розкладається. У номерах є нові роздільні санвузли. 

Сервис в санаторії "Алмаз"

Кожен відпочиваючий у санаторії Алмаз може скористатися такими послугами сервісу як:

  • Тренажерний зал, в якому ви можете підтримувати себе в тонусі.
  • Кіноконцертний зал, в якому можна переглядати кінокартини.
  • Тенісний корт для любителів тенісу.
  • Волейбольний майданчик для ігор у волейбол або інших ігор з м'ячем.
  • Стильна перукарня, в якій працюють чудові фахівці своєї справи.
  • Також у санаторії є можливість замовити екскурсії.

Питание в санаторії "Алмаз"

У санаторії Алмаз як і належить у будь-якому санаторії реалізовано дієтичне триразове харчування.

Правила поселения в санаторій "Алмаз"

Заїхати до санаторію Алмаз можливо з 12 години за місцевим часом, а виїжджати туристам необхідно до 10 години. Обмежень за віком немає.

Лечение в санаторії "Алмаз"

Під час перебування в санаторії Алмаз ви можете скористатися лікуванням. У санаторії працюють чудові фахівці, які допоможуть вам покращити рівень вашого здоров'я і поставлять вас на ноги. Санаторій спеціалізується за такими основними напрямками: Урологічні захворювання (сечовивідні шляхи, нирки, каміння у нирках, простатит), захворювання пов'язані з обміном речовин в організмі, захворювання травної системи людини,

Також санаторій спеціалізується і за супутніми напрямками таким  як: захворювання опорно-рухового апарату, захворювання органів дихання, захворювання серцево-судинної системи, гінекологічні захворювання, захворювання периферичної нервової системи

Лікувальна база:

імунологічна, імуноферментна, біохімічна, загальноклінічна, бактеріологічна лабораторії;

кабінети: функціональної діагностики (електрокардіографія, реовазографія, реогепатографія), ендоскопії (фіброгастродуоденоскопія, ректороманоскопія, рН-метрія, дуоденальне зондування), рентгенологічний, ультразвукового дослідження, радіоізотопної ренографії;

ванни: мінеральні, у тому числі з фітодобавками, вуглекислі, вихрові, перлинні;

душі: Шарко, циркулярний, висхідний, гідролазаєрний; підводний масаж у ванні та басейні;

промивання кишечника мінеральною водою, мікроклізми, пеллоїдотерапія та теплотерапія;

фізіотерапія, інгаляції, лікувальний масаж, ЛФК;

відділення "Матері та дитини".

Проезд в санаторій "Алмаз"

Адреса санаторію: Україна, Львівська область, місто Трускавець, вулиця Суховоля, 62.

Телефон экстренной связи: +380 (50) 498-77-76
для туристов, обслуживаемых туроператором "ГИН-Сервис Тур", при возникновении проблем в обслуживании и размещении, в выходные и праздничные дни c 8:00 до 24:00, в будние дни с 18:00 до 24:00.
Консультации по подбору тура и наличию мест по данному телефону НЕ ПРОИЗВОДЯТСЯ!