logo

г. Киев

Курсы валют
для выставления счетов
Авторизация:
Логин:
Пароль:
Регистрация

Санаторій "Днестр" — Моршин

санаторій Днестр Регион: Моршин
Город: Моршин
Адрес: вул. 100-річчя курорту Моршин, 4.

Санаторій Дністер знаходиться в Моршин безпосередньо в центральній частині міста в парковій частині. У санаторію Дністер великий і прекрасний парк, де можна відпочити від міської метушні і важких робочих буднів, тут дуже тиха обстановка і в той же час завжди є чим зайнятися і нудьгувати Вам не доведеться ні влітку, ні взимку. Санаторій розташований в унікальному місті України, де дуже сильно розвинене лікування хвороб пов'язаних з проблемами органів травлення, недалеко від санаторію розташовано дуже багато різних мінеральних вод, які завжди можна набрати в бюветах.

Цены в санаторії "Днестр"

Акции и скидки

Название акции Заезд Скидка для туристов
Оксамитова знижка 5 %
Цена за:  человек человека   номер  номер   Валюта:

1-місний стандарт

Стоимость проживания | Все включено / All inclusive
Ценовой период 1 взрослый доп. место с 4 лет (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.01.2024 ~ 30.09.2024
1040 550 820

1-місний ПК

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 4-17 лет на доп. месте (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.01.2024 ~ 30.09.2024
1220 550 820

2-місний Економ +

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 4-10 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 11-18 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 4-17 лет на доп. месте (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.01.2024 ~ 30.09.2024
890 600 700 450 760

2-місний ПК.

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 4-10 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 11-18 лет на осн. месте (НЕТТО) доп. место с 4 лет (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.01.2024 ~ 30.09.2024
1050 710 900 550 820

2-місний 2-кімнатний ПК

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 4-10 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 11-18 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 4-17 лет на доп. месте (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.01.2024 ~ 30.09.2024
1170 750 950 590 885

Дополнительно взимается Туристический сбор в размере 1% от стоимости проживания. Сбор оплачивается гостем при поселении.

Дополнительная информация

У вартість входить:

проживання, 3-разове харчування, лікування за основним профілем захворювання, прийом мінеральної води.

Знижки:

дітям віком до 16 років на основному та додатковому місці, дорослим на додатковому місці.

Потрібні документи:

ваучер, загальногромадянський або закордонний паспорт, санаторно-курортна карта; для дітей: свідоцтво про народження дитини, довідка про щеплення, довідка про епідемоточення.

Якщо, з якихось причин, турист, який бажає отримувати лікування, приїжджає без санаторно-курортної картки, її безкоштовно можна оформити на місці.

Мінімальний заїзд від 12 днів.

Можливе підселення в номерах категорії 2-місний "економ+".

Размещение в санаторії "Днестр"

Санаторій Дністер складається з кількох корпусів головним корпусом є корпус №8, який складається з восьми поверхів, в якому зосереджена більша частина номерної бази санаторію. Також на території санаторію розташований спальний корпус №2, який складається з трьох поверхів. Недалеко від корпусу №8 розташувався лікувальний корпус та корпус їдальні. Загалом у санаторії у всіх корпусах приблизно 374 комфортабельні номери з усіма необхідними умовами.

Номера в санаторії "Днестр"

Двомісний номер економ плюс це номери з усіма зручностями, загальна площа номера 17 квадратних метрів. У кожному номері цієї категорії є одне двоспальне ліжко, телевізор із супутниковими телеканалами, стандартний набір меблів, набір посуду, телефон, електричний чайник. У номерах даного типу душова кімната поєднана з санвузлом, умивальником, дзеркалом та парфумерією. Є можливість розміщення додаткового місця на розкладинці.

Двомісний Покращений номер - це номери з усіма зручностями, загальна площа номера 21 квадратний метр. У кожному номері цієї категорії є одне двоспальне ліжко, телевізор із супутниковими телеканалами, стандартний набір меблів, набір посуду, телефон, електричний чайник, праска для прасування білизни. Всі номери даної категорії з ремонтом мають балкон. У номерах даного типу душова кімната поєднана з санвузлом, умивальником, дзеркалом та парфумерією. Є можливість розміщення додаткового місця на розкладинці.

Двомісний двокімнатний номер Люкс Покращений це номери з усіма зручностями, загальна площа номера 31 квадратний метр. У кожному номері цієї категорії є одне двоспальне ліжко, диван, телевізор із супутниковими телеканалами, стандартний набір меблів, набір посуду, телефон, електричний чайник, праска для прасування білизни. Всі номери даної категорії з ремонтом мають балкон. У номерах даного типу душова кімната поєднана з санвузлом, умивальником, дзеркалом та парфумерією. Є можливість розміщення двох додаткових місць на дивані.

Сервис в санаторії "Днестр"

Всім відпочиваючим у санаторії Дністер пропонуються такі види послуг як:

  • Майданчики для ігор у різні спортивні ігри.
  • Тенісний корт для справжніх шанувальників великого тенісу.
  • Сауна, в якій можна розслабитися і розпаритися.
  • Відвідати палац культури.
  • Увечері відправиться на дискотеку.
  • Провести час за книгами в бібліотеці.
  • Скористатися бюветом із мінеральними водами.
  • Відправиться до лікувально-діагностичного центру для діагностик та лікування свого організму.
  • Можна замовити екскурсії з гідом.
  • У номери санаторію Дністер гаряча та холодна вода подається цілодобово.

Питание в санаторії "Днестр"

Санаторії в даному регіоні в основному спрямовані на лікування хвороб пов'язаних із травленням, відповідно харчування організоване дієтичне та триразове.

Правила поселения в санаторій "Днестр"

Для того, щоб заселитися необхідно пред'явити ваучер на поселення та паспорт, дітям віком до 16 років необхідно пред'явити довідку про щеплення та епідооточення зі свідоцтвом про народження. Діти віком від 0 до 4 років у санаторії не приймаються.

Заселитися в санаторій Дністер можна після 00 години, а виселитися необхідно до 24 годин.

Лечение в санаторії "Днестр"

Основний напрямок санаторію це, звичайно ж, лікування хвороб травної системи як більшість санаторіїв даного регіону. Але в санаторії Дністер практикують лікування і таких захворювань як: проблеми з обміном речовин, захворювання нирок та сечовивідних шляхів, захворювань органів травлення. Також у санаторії практикують захворювання супутнього характеру такі як: захворювання опорно-рухового апарату, захворювання серцево-судинної системи, захворювання периферичної нервової системи, функціональні захворювання нервової системи, гінекологічні захворювання та захворювання верхніх дихальних шляхів.

Проезд в санаторій "Днестр"

Санаторій Дністер розташувався за адресою: Україна, Львівська область, місто Моршин, вулиця 100-річчя курорту Моршин, 4.

Телефон экстренной связи: +380 (50) 498-77-76
для туристов, обслуживаемых туроператором "ГИН-Сервис Тур", при возникновении проблем в обслуживании и размещении, в выходные и праздничные дни c 8:00 до 24:00, в будние дни с 18:00 до 24:00.
Консультации по подбору тура и наличию мест по данному телефону НЕ ПРОИЗВОДЯТСЯ!