logo

г. Киев

Курсы валют
для выставления счетов
Авторизация:
Логин:
Пароль:
Регистрация

Санаторій "Сонячне Закарпаття" — Поляна (курорт)

санаторій Сонячне Закарпаття Регион: Закарпатська обл.
Город: Поляна (курорт)
Адрес: с. Поляна-1
Урологические заболевания Заболевания пищеварительной системы Одноместное размещение Размещение семьи из 2-4 человек Свободный график заездов Теннисный корт Спорт площадка Стоянка (паркинг) Парк Детская площадка

Санаторій Сонячне Закарпаття розташувався в одному з найкрасивіших місць на Закарпатті. З території санаторію відкриваються неповторні види на околиці Закарпаття, адже санаторій розташований на 340 метрів вище рівня моря. Санаторій розташований в дуже зручному місці, звідки можна дуже легко і швидко дістатися як міста Мукачево так і до міста Ужгород, так як він від них знаходиться всього за 35 і 75 кілометрів відповідно.

Цены в санаторії "Сонячне Закарпаття"

Акции и скидки

Название акции Заезд Скидка для туристов
Оксамитова знижка 5 %
Цена за:  человек человека   номер  номер   Валюта:

1-місний 1 категорії

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый
01.03.2024 ~ 30.09.2024
1340

1-місний 2 категорії

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый
01.03.2024 ~ 01.09.2024
1180

2-місний 1 категорії

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 5-12 лет на осн. месте (НЕТТО)
01.03.2024 ~ 01.09.2024
950 850

2-місний 2 категорії

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 5-12 лет на осн. месте (НЕТТО)
01.03.2024 ~ 01.09.2024
830 770

2-місний 2-кімнатний 1 категорії

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 5-12 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 5-12 лет на доп. месте (НЕТТО) доп. место с 13 лет (НЕТТО)
01.03.2024 ~ 01.09.2024
1340 1180 810 1020

2-місний 2-кімнатний 2 категорії

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 5-12 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 5-12 лет на доп. месте (НЕТТО) доп. место с 13 лет (НЕТТО)
01.03.2024 ~ 01.09.2024
1130 990 730 870

2-місний 2-кімнатний 3 категорії

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 5-12 лет на осн. месте (НЕТТО) только ребенок на доп. месте со скидкой доп. место с 13 лет (НЕТТО)
01.03.2024 ~ 01.09.2024
970 880 660 790

Дополнительно взимается Туристический сбор в размере 1% от стоимости проживания. Сбор оплачивается гостем при поселении.

Дополнительная информация

У вартість включенопроживання в номері обраної категорії, 3-разове харчування, лікування основного захворювання (за призначенням лікаря)< em> .

Знижки санаторію "Сонцеве Закарпаття" (ціна нетто)

Потрібні документи:

ваучер, загальногромадянський або закордонний паспорт, санаторно-курортна картка; для дітей: свідоцтво про народження дитини, довідка про щеплення, довідка про епідоточення.

Размещение в санаторії "Сонячне Закарпаття"

Санаторій складається з безлічі корпусів і будівель, всього на території 12 спальних корпусів, всього у всіх корпусах санаторію є 650 місць. У перших трьох корпусах знаходяться номери еоном класу, а в корпусах з 5-го по 10-й знаходяться покращені номери.

Санаторій працює цілий рік.

Номера в санаторії "Сонячне Закарпаття"

Одномісний стандартний номер першої категорії, вони розташовані в корпусах з 1-го по 3-й номери з усіма зручностями, загальна площа номера 14 квадратних метра всього 70 таких номерів. У кожному номері цієї категорії є одне двоспальне ліжко з тумбочкою, холодильник, телевізор з супутниковими телеканалами, стандартний набір меблів, шафа, обідній стіл. В усіх номерах цієї категорії зроблено ремонт. У номерах даного типу душова кімната поєднана із санвузлом.

Двомісний стандартний номер, вони розташовані в корпусах з 1-го по 3-й номери з усіма зручностями, загальна площа номера 16 квадратних метра. У кожному номері цієї категорії є два односпальні ліжка з тумбочками, холодильник, телевізор із супутниковими телеканалами, стандартний набір меблів, шафа, стіл обідній. В усіх номерах цієї категорії зроблено ремонт. У номерах даного типу душова кімната поєднана із санвузлом.

Двомісний стандартний номер першої категорії, вони розташовані в корпусах з 1-го по 3-й номери з усіма зручностями, загальна площа номера 16 квадратних метра всього 150 таких номерів. У кожному номері цієї категорії є два односпальні ліжка з тумбочками, холодильник, телевізор із супутниковими телеканалами, стандартний набір меблів, шафа, стіл обідній. В усіх номерах цієї категорії зроблено ремонт. У номерах даного типу душова кімната поєднана із санвузлом.

Двомісний номер вищої категорії, вони розташовані в корпусах з 1-го по 3-й номери з усіма зручностями, загальна площа номера 16 квадратних метрів всього 50 таких номерів. У кожному номері цієї категорії є два односпальні ліжка з тумбочками, холодильник, телевізор із супутниковими телеканалами, стандартний набір меблів, шафа, стіл обідній. В усіх номерах цієї категорії зроблено ремонт та такі номери мають покращене планування. У номерах даного типу душова кімната поєднана із санвузлом.

Одномісний двокімнатний номер люкс першої категорії, вони розташовані в корпусах з 1-го по 3-й номери з усіма зручностями, загальна площа номера 40 квадратних метрів всього 28 таких номерів. У кожному номері даної категорії є спальня з односпальним ліжком та тумбочкою, а у вітальні знаходиться холодильник, телевізор із супутниковими телеканалами, стандартний набір меблів, кондиціонер, диван. В усіх номерах цієї категорії зроблено євроремонт. У номерах даного типу душова кімната поєднана із санвузлом.

Двомісний двокімнатний номер люкс першої категорії, вони розташовані в корпусах з 1-го по 3-й номери з усіма зручностями, загальна площа номера 40-45 квадратних метра всього 28 таких номерів. У кожному номері даної категорії є спальня з односпальним ліжком та тумбочкою, а у вітальні знаходиться холодильник, телевізор із супутниковими телеканалами, стандартний набір меблів, кондиціонер, диван. В усіх номерах цієї категорії зроблено євроремонт. У номерах даного типу душова кімната поєднана із санвузлом. Є можливість розміщення додаткового місця на дивані.

Сервис в санаторії "Сонячне Закарпаття"

Всім клієнтам у санаторії Сонячне Закарпаття пропонується скористатися такими видами послуг як:

 • Спортивні майданчики для колективних ігор, у тому числі і футбольне поле.
 • Для справжніх цінителів тенісу є тенісні корти.
 • Платний відкритий басейн.
 • Їдальня.
 • Є розваги для дітей – дитячий майданчик.
 • Можливість замовити екскурсії.
 • Платне паркування для автомобілів
 • Бібліотека.
 • Клуб для активного відпочинку.
 • На території також продаються сувеніри.
 • Підйомники на гору Стрижилиць де траса має довжину 300 метрів.

Недалеко від санаторію всього за 15 хвилин їзди є траси середньої складності з двома бугельними витягами. На трасі перепад  150 метрів, а довжина траси становить 800 метрів.

Питание в санаторії "Сонячне Закарпаття"

У санаторії Сонячне Закарпаття реалізовано триразове дієтичне замовлення харчування.

Є можливість замовлення харчування в окремому залі з ресторанним обслуговуванням, але це вже за додаткову плату.

Правила поселения в санаторій "Сонячне Закарпаття"

Гості санаторію можуть заселитися не раніше 8 години ранку за місцевим часом, а виселитися відпочиваючі повинні не пізніше 18 години вечора.

Діти віком до трьох років у санаторії не приймаються.

Лечение в санаторії "Сонячне Закарпаття"

Санаторій пропонує масу програм для лікування захворювань органів травлення (гастрит, виразки, коліт), печінки та жовчних шляхів (холецистити, гепатити, жовчнокам'яна хвороба, хронічні панкреатити), цукровий діабет легкого та середнього ступеня, а також хвороби сечовивідної системи (розчин каменів, сечові діатези).

«Сонячне Закарпаття» пропонує своїм відвідувачам різні види лікування, серед яких варто відзначити водолікарню та місцеві мінеральні води, фітотерапію та аромотерапію. Крім того, тут ви зможете пройти повне обстеження щодо виявлення прихованих захворювань, що дозволить персоналу виробити дієву індивідуальну програму.

Проезд в санаторій "Сонячне Закарпаття"

Санаторій Сонячне Закарпаття розташований за адресою: Україна, Закарпатська область, Свалявський район, селище Поляна-1.

Телефон экстренной связи: +380 (50) 498-77-76
для туристов, обслуживаемых туроператором "ГИН-Сервис Тур", при возникновении проблем в обслуживании и размещении, в выходные и праздничные дни c 8:00 до 24:00, в будние дни с 18:00 до 24:00.
Консультации по подбору тура и наличию мест по данному телефону НЕ ПРОИЗВОДЯТСЯ!