logo

г. Киев

Курсы валют
для выставления счетов
UAH 1 UAH = 1 грн.
USD 1 USD = 26 грн.
EUR 1 EUR = 28 грн.
Авторизация:
Логин:
Пароль:
Регистрация

Санаторій "Перлина Прикарпаття" — Моршин

санаторій Перлина Прикарпаття Регион: Моршин
Город: Моршин
Адрес: вул. 100-річчя курорту Моршин, 5
Сауна Теннисный корт Ресторан Теннисный корт

Санаторій Перлина Прикарпаття знаходиться у знаменитому курорті під назвою Моршин, який славиться на весь пост радянським простором своїми лікувальними джерелами мінеральних вод. Санаторій знаходиться в центральній частині міста прямо в міському парку Моршина, неподалік корпусів санаторію знаходиться бювет з відомими мінеральними водами Моршина, також недалеко від санаторію розташована грязелікарня.

Цены в санаторії "Перлина Прикарпаття"

Акции и скидки

Название акции Заезд Скидка для туристов
Раннє бронювання с 01.03 по 31.05 7 %
Раннє бронювання с 01.06 по 31.10 5 %
Цена за:  человек человека   номер  номер   Валюта:   UAH  Гривня   USD  Долар   EUR  Євро

1-місний економ

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый доп. место с 4 лет (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.03.2023 ~ 30.10.2023
920 450 760

1-місний ПК

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый доп. место с 4 лет (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.03.2023 ~ 30.10.2023
1110 550 820

2-місний Економ+

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 4-10 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 11-17 лет на осн. месте (НЕТТО) доп. место с 4 лет (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.03.2023 ~ 30.10.2023
890 600 700 450 760

2-місний стандарт ПК

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 4-10 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 11-17 лет на осн. месте (НЕТТО) доп. место с 4 лет (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.03.2023 ~ 30.10.2023
1020 710 900 550 820

2-місний 2-кімнатний ПК

Стоимость проживания | Полный пансион / 3-разовое / FB | Базовое лечение
Ценовой период 1 взрослый ребенок 4-10 лет на осн. месте (НЕТТО) ребенок 11-17 лет на осн. месте (НЕТТО) доп. место с 4 лет (НЕТТО) доп. место с 18 лет (НЕТТО)
01.03.2023 ~ 30.10.2023
1170 750 950 590 885

Дополнительно взимается Туристический сбор в размере 1% от стоимости проживания. Сбор оплачивается гостем при поселении.

Дополнительная информация

У вартість входить:

проживання, 3-разове харчування, лікування за основним профілем захворювання, прийом мінеральної води.

Знижки:

дітям віком до 16 років на основному та додатковому місці, дорослим на додатковому місці.

Потрібні документи:

ваучер, загальногромадянський або закордонний паспорт, санаторно-курортна карта; для дітей: свідоцтво про народження дитини, довідка про щеплення, довідка про епідемоточення.

Якщо, з якихось причин, турист, який бажає отримувати лікування, приїжджає без санаторно-курортної картки, її безкоштовно можна оформити на місці.

Мінімальний заїзд від 12 днів.

Можливе підселення в номерах категорії 2-місний "економ+".

Размещение в санаторії "Перлина Прикарпаття"

Санаторій складається з двох спальних корпусів, які розташовані поруч один біля одного. Корпус №1 це шестиповерхова будівля, в якій працює ліфт і знаходяться комфортабельні номери різних категорій. Корпус №2 це чотириповерхова житлова будівля з номерами в якій теж працює ліфт для зручності гостей. Санаторій одночасно може ухвалити до 200 осіб. Всі лікувальні процедури, що призначаються лікарями, відпочиваючі будуть проходити на території бальнео-гязелікарні та діагностичному центрі, які знаходяться не далеко від корпусів санаторію Перлина Прикарпаття.

Номера в санаторії "Перлина Прикарпаття"

Одномісний однокімнатний номер економ плюс - це номер з усіма необхідними зручностями, в номерах зроблений ремонт і обладнані балконами. У кожному номері цієї категорії є набір необхідних меблів, телевізор з популярними кабельними каналами, електричний чайник. Номери мають суміщений санвузол з душовою кімнатою, душова душ, умивальник, дзеркало, мінімальний набір для душу. У номері даної категорії можливе розміщення на додатковому місці в якості якого виступає крісло, що розкладається.

Двомісний однокімнатний номер економ плюс це номер з усіма необхідними зручностями, у номерах зроблений ремонт і обладнані балконами. У кожному номері цієї категорії є набір необхідних меблів, телевізор з популярними кабельними каналами, електричний чайник, холодильник. Номери мають суміщений санвузол з душовою кімнатою, душова душ, умивальник, дзеркало, мінімальний набір для душу. У номері даної категорії можливе розміщення на додатковому місці в якості якого виступає крісло, що розкладається.

Одномісний однокімнатний покращений номер це номер з усіма необхідними зручностями, в номерах зроблений ремонт і обладнані балконами. У кожному номері цієї категорії є набір необхідних меблів, телевізор з популярними кабельними каналами, електричний чайник, холодильник. Номери мають суміщений санвузол з душовою кімнатою, душова душ, умивальник, дзеркало, мінімальний набір для душу. У номері даної категорії можливе розміщення на додатковому місці в якості якого виступає крісло, що розкладається.

Двомісний однокімнатний покращений номер це номер з усіма необхідними зручностями, в номерах зроблений ремонт і обладнані балконами. У кожному номері цієї категорії є набір необхідних меблів, телевізор з популярними кабельними каналами, електричний чайник, холодильник. Номери мають суміщений санвузол з душовою кімнатою, душова душ, умивальник, дзеркало, мінімальний набір для душу. У номері даної категорії можливе розміщення на додатковому місці в якості якого виступає крісло, що розкладається.

Двомісний однокімнатний номер люкс покращений це номер з усіма необхідними зручностями, в номерах зроблений ремонт і обладнані балконами. У кожному номері цієї категорії є набір необхідних меблів, телевізор з популярними кабельними каналами, електричний чайник, холодильник. Номери мають суміщений санвузол з душовою кімнатою, душова душ, умивальник, дзеркало, мінімальний набір для душу. У номері даної категорії можливе розміщення на додатковому місці в якості якого виступає крісло, що розкладається.

Сервис в санаторії "Перлина Прикарпаття"

Клієнтам санаторію буде запропоновано скористатися такими послугами:

 • Недалеко від спальних корпусів працює бом культури.
 • Поряд із корпусами розташований будинок побуту.
 • Також Ви можете сходити на дискотеку, розташовану не підоплювання.
 • Сходити на спортивні майданчики.
 • Працює обладнаний великий тенісний корт.
 • Відвідати фінську сауну.
 • Для вимогливих до свого зовнішнього вигляду працює салон краси.
 • Можливе замовлення різноманітних екскурсій з гідами.

Питание в санаторії "Перлина Прикарпаття"

У санаторії перлина Прикарпаття організовано триразове дієтичне харчування у їдальні санаторію. Дієти призначаються лікарями санаторію.

Правила поселения в санаторій "Перлина Прикарпаття"

У санаторій Перлина Прикарпаття можливий ранній заїзд, але при цьому оплачується половина вартості проживання за добу. Розрахунковий час у санаторії Перлина Прикарпаття 00 годин. Діти приймаються лише старше чотирьох років. Для заселення в санаторій необхідно мати при собі і надати в реєстратуру паспорт або свідоцтво про народження для неповнолітніх, санаторно-курортну карту або довідку про епідооточення з довідкою про щеплення для неповнолітніх, а також путівку до санаторію.

Лечение в санаторії "Перлина Прикарпаття"

У санаторії Перлина Прикарпаття лікують за основним профілем такі захворювання як:

 • Захворювання органів травлення.
 • Проблеми з обміном речовин.
 • Урологічні захворювання.
 • Гінекологічні захворювання.

Також у санаторії лікують такі супутні захворювання:

 • Захворювання опорно-рухового.
 • Захворювання серцево-судинної системи.
 • Захворювання нервової системи.

Проезд в санаторій "Перлина Прикарпаття"

Санаторій Прикарпатська перлина розташований за адресою: Україна, Львівська область, місто Моршин, вулиця 100-річчя курорту Моршин, 5.

Телефон экстренной связи: +380 (50) 498-77-76
для туристов, обслуживаемых туроператором "ГИН-Сервис Тур", при возникновении проблем в обслуживании и размещении, в выходные и праздничные дни c 8:00 до 24:00, в будние дни с 18:00 до 24:00.
Консультации по подбору тура и наличию мест по данному телефону НЕ ПРОИЗВОДЯТСЯ!